• Tamgame
  • FORUM
  • Sayın Misafir, forumun tüm özelliklerini kullanabilmek (konu açmak, konuya yanıt eklemek, forum kullanıcılarına özel mesaj göndermek vs.) için foruma giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir.
  • Değerli Misafir, Resmi Duyurular alanında sadece yöneticiler konu açabilir.

Duyuru

Daralt

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch'de bize katılın!

Point Blank: Facebook, Twitter, YouTube, Twitch ve Instagram'da bize katılın.
Playerunknown's Battlegrounds: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Nfinity Games: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Daha fazla gör
Daha azını gör
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler

• Ramazan Af Etkinliği

Değerli Oyuncular;

Herkes hata yapar, mühim olan hatalardan ders çıkartmak. Yeni bir af çıkarmamız için binlerce ticket ve özür maili aldık. Bu kutsal ay içerisinde hatasının farkında olan oyuncularımız için TAM Game olarak “Point Blank Ramazan Affı” çıkartmaya karar verdik.Yarın yapılacak bakım çalışması ile birlikte binlerce yasaklı oyuncunun hesabı açılacaktır.

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular
    • Hangi yıllarda kısıtlanan hesaplar açılacak?
    - 2011-2017 yılları arasında süresiz oyun sunucularından uzaklaştırılan hesaplar yer almaktadır.
    • Etkinlikten ben neden yararlanamadım?
    - Bu etkinlik kapsamında olmayan oyuncular da bulunmaktadır. Örneğin şu sebeplerden dolayı uzaklaştırma alan hesaplar açılmayacaktır.
    1. İllegal NG yüklemesi yapan hesaplar.
    2. Chargeback Action ( Ödemenin geri çekilmesi))
    3. Dolandırıcılık ve hesap hırsızlığı.
    4. Çalıntı hesaplar.
    5. 3.Parti program satışı ve reklamı yapmış olan kişiler.
    • Ben aftan yararlandım ama ilk kural ihlalinde hesabım süresiz kapatıldı.
    - Bu konuda sert bir uygulama uyguluyoruz maalesef bu aftan yararlanan hesaplar ilk kural ihlalinde süresiz olarak uzaklaştırılacak ve herhangi bir aftan yararlanamayacaklar.

TAM Game Ailesi
    GM_Respected tarafından son düzenlenen; 01-06-17, 16:16 .
Yükleniyor...
X

Nfinity Games

ZEPETTO

All the usage rights and permissions for all the text and image contents displayed in this website belongs to
Nfinity Games. Nfinity Games holds the right to change the contents without prior notice.
© Nfinity Games Bilişim A.Ş. - 2015