• Tamgame
  • FORUM
  • Sayın Misafir, forumun tüm özelliklerini kullanabilmek (konu açmak, konuya yanıt eklemek, forum kullanıcılarına özel mesaj göndermek vs.) için foruma giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir.

Duyuru

Daralt

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch'de bize katılın!

Point Blank: Facebook, Twitter, YouTube, Twitch ve Instagram'da bize katılın.
Playerunknown's Battlegrounds: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Nfinity Games: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Daha fazla gör
Daha azını gör
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler

• Oyunun Geleceği Sizin Elinizde!

Oyun arayüzünün geliştirilmesinde sizin geri dönüşlerinizi bekliyoruz! Yaratıcı ekibimiz için gidebilecekleri iki yol var ve bu yolu seçerken sizin de fikirlerinizi almak istiyoruz.

Oylamaya ve oylama hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: http://pubg.tamgame.com/news/view.do?page=1&idx=1440

Bu konu altına yorum yazarak oylama hakkındaki fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

TAM Game ekibi olarak, bizimle düşüncelerini paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz!

Değişime açık biri değilim çünkü alıştığım bir sistem var birçok kişi içinde bu geçerli envanter görünümü vs. benim için çok güzel birçok arkadaşım oynuyor bu konuda bir eleştiri duymadım ama yeni silahlar, yeni mapler ve optimizasyon konusunda kendinizi geliştirdiniz, bu gelişimin devam etmesinin dışında pek ekstra bir fikir gelmiyor aklıma sadece yeni araç eklenirse güzel olur araçlar çok itici geliyor bana motoru arkada açıkta olan arazi aracı çok güzel onun dışında diğer araçlar toptan değişirse ve yeni araçlar eklenirse daha güzel olacaktır.

Yorum

Tüm envanter açmak yerine bi tuşa basılı tutunca bilgileri gösteren küçük saydam bi ekran çıkabilir.

Yorum

Bencede Yeni Maplar Yeni Herkezin Oynayabileceği Modlar Çok Mantıklı Olur. Oyun Arayüzü Konusundada Bence B Şıkkı Tarzı Olabilir Değişim Ama Tamamen Değişitiripte A Gibi Deil Yani Yine Sade Ama Bir İki Şey Değişebilir

Yorum

Can barının üzerine % lik biçimde yazılabilir. Derseniz ki Enerji içecekleri Ağrı kesiciler %1 arttırmıyor örneğin 0.5 şeklinde artırabilir. Bandajın ne kadar can doldurduğunu bilemiyoruz bandaj sınırına geldiğimizde bandaj boşa gidiyor bunun önüne geçmek için bence bar üzerine sayılandırma yapılmalı bu sayede sınır %85 ise bandajın vereceği canı hesaplayarak kaç bandajın yeteceğini idrak edebiliriz. Bomba, mermi, bandaj, yardım kiti sayısını göstermekten zarar gelmez. Sonuna kadar destekliyorum bu UI gelişimini.
          Bir de gözünüzü seveyim şu buggye vites ekleyin ama hızı aynı kalsın devir 6000 de gidiyor araç, sesi de gereksiz fazla çıkıyor.
          Uçağın sesi de aşırı fazla bence her seferinde atlamadan önce kısmaktan bıktım
          Anket yaparak oyunculara sormanız alkışlanacak hareket..

Yorum

Kar haritası ya da en azından mevcut olan haritaya kar yağışı ekleyebilirsiniz.Şöyle dizlerimize kadar yer yer kara battığımız ayak izlerinin de belli olduğu ve bu sayede adamları takip edebilme ve izlerini sürmede eklenirse mükemmel olur.Onun haricinde gece moduda ekleyebilirsiniz.Bir de oyuna başlamadan önce haritada yağmur mu sis mi güneşli mi vs nasıl olacağını biz kendimiz seçebilelim rastgele atması biraz kötü geliyor rastgelede olsun tabi ama oyuncularında seçme özelliği olsun.Oyunda şu eksik evler ve binalar patlamıyor.Evler binalarda patlayabilir biraz bf mantığı olursa oyun dahada gerçekçi olur.Evleri patlatmak için bomba eklenir mi bilmiyorum ama tank gelebilir oyuna bazuka gelebilir tankları patlatmak için tabi heryerde değil maksimum 1 ya da 2 tank.Tanklar evleri patlatabilir rahatlıkla aynı şekilde bazukalarda çünkü oyunda çok fazla pusan kişiler var çok sinir bozucu olabiliyor bir süre sonra evler yıkılabilirse pusmaları dahada az orana düşebilir bu sayede.Çöl haritasına kum fırtınası gelebilir göz gözü görmediği güzel savaşlar çıkabilir.Başka helikopter eklenebilir yine tank gibi sınırlı sayıda.Havadan helikopterle geçen adamları bazukayla indirmek mesela harika olur
            Patlama efektleri geliştirilebilir daha gerçekçi patlamalar.Tekne haricinde su altı deniz araçları gelebilir.Özellikle en sinir bozucu olan engebeli yollar ve dağlara rahatça çıkabilmek için atvler gelebilir.Birde şu eklenirse hem iyi hem kötü olabilecek dürbün eklenebilir.Aklıma gelenler şimdilik bunlar daha gelirse editlerim yorumumu

Yorum

Merhaba,

Aylardır bekliyorum PUBG ne zaman mac için olacak? 14 bin TL'ye almış bulunduğum, Mackbook Pro ile 4K HD Retina Ekranım ile artık oynamak istiyorum. Benim gibi bir sürü insan var. PUBG ARTIK MAC İÇİNDE OPTİMİZE EDİLMELİ. Şimdilik Haritayı sağı solu sürekli yeni güncellemeler getirmenize gerek yok biraz inovasyon lütfen bizide düşünün.

Teşekkürler İyi Çalışmalar.

Yorum

beyler hiç eski harita gelmiyor. sıfır yani. Bi ayar mı yapmak gerek ?

Yorum

Asıl gönderi sahibi OVARLORD Mesajı Göster
                  beyler hiç eski harita gelmiyor. sıfır yani. Bi ayar mı yapmak gerek ?
                  Eski harita gelmemesinin sebebi yeni sürüme geçtikten sonra yeni haritanın gelme oranının artırılmış olması.

Bunun dışında haritaların rastgele gelmesi muazzam bir şey. Sevilen ve tercih edilen ustalaşılan map olmayacak örneğin CS:GO Dust .

Hala hatalar var mesala ping çok yüksek. Oyun sonu kaydedilen oyunu izlediğimizde kişi listesi gözüküyor. Bu oyuna eklenebilir. Çünkü kimin kaç leşi olduğu görünürse çok güzel olur. Liste üzerinden steam hesapları görünürse takım arkadaşı bulma olayı çözülür.

Yaşadğım bir sıkıntıyı dile getirmek isterim buradan. 1. olduğum bir oyunda 951 BP kazanmama rağmen hesabıma eklenmedi. Bu ve benzeri olaylar çok can sıkıcı.

Yorum

Yükleniyor...
                  X