• Tamgame
  • FORUM
  • Sayın Misafir, forumun tüm özelliklerini kullanabilmek (konu açmak, konuya yanıt eklemek, forum kullanıcılarına özel mesaj göndermek vs.) için foruma giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir.

Duyuru

Daralt

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch'de bize katılın!

Point Blank: Facebook, Twitter, YouTube, Twitch ve Instagram'da bize katılın.
Playerunknown's Battlegrounds: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Nfinity Games: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Daha fazla gör
Daha azını gör
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler

• pubg stream kodu

pubg stream kodu aldım sabahtan beri gelmedi nasıl olacak üstüne sisteminiz arızalı 2 defa çekim yaptım kod gelmedi diye 2 kez aynı oyunu satın aldım birisini iade etmeniz mumkun mu ?

bende az önce ödemeyı yaptım kod gelmedi mail adresimide kontrol ettim nasıl gelecek bu kod yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum

oyunu bende satın aldım fakat kod gelmedı hala beklıyorum tıcket attım donus yapılmadı 69 lıraya nolcak sımdı

Yorum

oyunu bende satın aldım fakat kod gelmedı hala beklıyorum tıcket attım donus yapılmadı

Yorum

pub g de TAM Game portalından 69 tl ye mobil ödeme yaparak satın aldım fakat Ne kodu gönderdiler ne ticket e cevap verdiler. 1 haftadır mağdurum keşke almasaydım.Resmen dolandırıldık

Yorum

Beyler bayanlar kodu tekrar olarak gmail hesabınıza isteyim hotmail vb. yerlere göndermiyorlarmış gmail'e istedim direk gönderdiler umarım işinize yarar

Yorum

Yükleniyor...
            X