• Tamgame
  • FORUM
  • Sayın Misafir, forumun tüm özelliklerini kullanabilmek (konu açmak, konuya yanıt eklemek, forum kullanıcılarına özel mesaj göndermek vs.) için foruma giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir.

Duyuru

Daralt

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Twitch'de bize katılın!

Point Blank: Facebook, Twitter, YouTube, Twitch ve Instagram'da bize katılın.
Playerunknown's Battlegrounds: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Nfinity Games: Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch'de bize katılın.
Daha fazla gör
Daha azını gör
Bu konu bir Yönetci veya Moderatör tarafından kapatıldı. Artık yorum yapılamaz.
X
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler

• Hile hatası aldım.

Merhabalar. İyi akşamlar. Ben eski oyunculardan biriyim. 2011-2013 arası oynuyordum.. Yaklaşık 5-6 yıldır girmiyorum. Oyunda ne oldu ne bitti , merakımdan girdim. Fakat lobide ne nedir diye araştırırken, "Bilgisayarınızda illegal ve/veya hile programları bulunduğu için oyun kapanacaktır. Lütfen programları silin ve oyunu yeniden başlatın." dedi ve oyun kapandı. Böyle bir şey mümkün değil. Ne yapmam gerekiyor. Hile olarak algılanan şey nedir? Güvenlik duvarı falanda kapalı. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Merhaba,

Yaşadığınız problem hakkında ticket atarak yardım alabilirsiniz.

Yorum

Asıl gönderi sahibi GM_Zero Mesajı Göster
      Merhaba,

Yaşadığınız problem hakkında ticket atarak yardım alabilirsiniz.
      Zaten ilk ticket attım. Sonra konu olarak da paylaşmak istedim. Eskiden 1 günde içinde ticketlara cevap gelirdi, aradan 6 yıl geçti. Sistem nasıl işliyor, kaç gün içinde cevap alırım. Sorunum nasıl çözülür. Ticket'a cevap gelip, ardından sorunum çözülene kadar point blank hakkında hiçbir işlem yapamayacağım anlamına mı geliyor? Bir an önce sorunum çözülsün lütfen. Gerçekten merak ediyorum.

Yorum

Merhaba,

Konuyu özel olarak teknik ekibimize iletiyorum.

Yorum

Asıl gönderi sahibi GM_Zero Mesajı Göster
          Merhaba,

Konuyu özel olarak teknik ekibimize iletiyorum.
          İlginiz için teşekkür ederim fakat ticket'ım hala beklemede olarak gözükmekte. Zaten oyun içinde aldığım hatanın ekran görüntüsünü de ticket içerisinde eklemiştim. 6 yıldır girmediğim bir oyuna, 8 yıllık bir hesapta illegal bir şeyin olması mümkün değil. O hatayı aldıktan sonra hesaba yeniden giriş yapmaya da korkuyorum Cheat blocker sanıyorum çok da verimli çalışmıyor. Bilgisayarımda tarayıcı açmıyorum zaten. Virüs bulaşma şansı da yok. Sadece oyun kurulu. Oyun bilgisayarım farklı, diğer işler için kullandığım bilgisayarım farklı. Şu oyuna sağ salim girebilirsem, 2011 yılından daha bir çok kişiyi oyuna döndüreceğim. Umarım aynı hataları onlarda almazlar. İyi çalışmalar.

Yorum

Merhaba,

Konu ile ilgili gerekli incelemeler teknik ekibimiz tarafından yapılmış olup bazı oyuncularımızda yaşanan problemin kaynağı tespit edilmiştir.
            Önümüzde'ki güncelleme ile birlikte yaşadığınız problem büyük ölçüde çözülmüş olacaktır.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.

Yorum

Riviere aynı durumdayız. Ben de sorun hala devam ediyor. Siz de durum nedir?

Yorum

Asıl gönderi sahibi neverder Mesajı Göster
                Riviere aynı durumdayız. Ben de sorun hala devam ediyor. Siz de durum nedir?
                Merhaba,

Bazı oyuncularımız aynı hatayı aldığını bizlere iletti konu ile ilgili incelemelerimiz devam ediyor. En kısa süre içerisinde hata alan oyuncularımızın yaşadığı problem çözüme ulaştırılacaktır.

Yorum

Aynı sıkıntı ile karşı karşıyayım ve hala bir çözüm sunulmuş değil ayrıca ticket atmama rağmen bi dönüş sağlanmadı.

Yorum

Yükleniyor...
                  X